We’ve updated our Terms of Use to reflect our new entity name and address. You can review the changes here.
We’ve updated our Terms of Use. You can review the changes here.

Soma

by Kannout

/
  • Streaming + Download

    Includes unlimited streaming via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.

      100 CZK  or more

     

1.
Voda svírá 04:58
Voda svírá Blížíme se k vodě Možná pršelo a jedna z kapek vody byla tvoje jméno, v kamnech hučel oheň a plamen šeptal tvoje jméno Kolem řeky byly hroby a v nich jen sladký cukr z melounů, kolem řeky byly hroby a pod skly olej ze pstruhů Pod skly olej ze pstruhů Voda svírá a v plicích krade vzduch, voda svírá a proud mě táhne ke dnu.
2.
Ohadu 04:35
Ohadu Pro černé bohatství zaprodat jejich duše, otrávit vodu, vykopat hroby Vodu otrávit, hroby vykopat, duše zaprodat Nepadli Věří Bojují Až jejich území uzamkne černý had a znesvětí posvátná místa trvalým sevřením, pak přijde konec Nepadli Věří Bojují Zas a znovu bojují, věří, že každá černá duše musí být někde dole bílá Nevlastní tu zem, to zem vlastní je.
3.
Labuť 01:44
4.
Paměti H. 04:36
Paměti H. Dopis je jako světlo, jako paprsek hvězdy V rozpuku léta znovu zavlaje tříbarevná stužka s oprátkou, památku nejde zadusit, tvrdé srdce neustrne Cítím, že stojíte tu se mnou, jdu s hlavou vztyčenou, musí se umět i prohrát, ptáci už se probouzejí, začíná svítat Klec, mříže, vězení Život mne otloukal, ale o to víc byl skutečný, z posledních slov čiší odhodlání Neplačte pro mne příliš.
5.
1984 05:08
1984 Když se vrátíš z práce domů, odemkneš dveře a rozžehneš světlo, oni to ví, oni to ví Běžíš v parku kde se líně kroutí větve a padá listí, oni to ví, oni to ví Na lavičce si řekneš, že už si nezapálíš, že chceš žít, oni to ví, oni to ví Jednou za měsíc je třeba spálit co zbylo, vymazat vzpomínky z hlav všech obětí, jednou za měsíc je třeba spálit co zbylo, potlačit lidskost pro vlastní prokletí Potlačit lidskost Pár let a jsme znova ve stejných stopách, ze spojence je nepřítel, takhle chceme žít? Takhle chceme žít. Svoboda je otroctví a válka je mír, přítomnost je v rukou mocných a minulost už není.

about

Hudba: Kannout
Texty: Gabriela Strašilová

Zvuk/produkce/mix: Jan Brambůrek //Tajný studio
Mastering: Ecson Waldes //Biotech Studio

Label: HappyMutant records


Album artwork: Adda Adowicz // Studio_57
Foto edit: III

credits

released December 16, 2018

license

all rights reserved

tags

about

Happy Mutant Znojmo, Czech Republic

contact / help

Contact Happy Mutant

Streaming and
Download help

Redeem code

Report this album or account

If you like Soma, you may also like: